Skip to content

XIII Ogólnopolski Rajd na Orientację
MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONACH NA ORIENTACJĘ

Przejście Smoka

29.09 – 1.10 2023 r.
CZARNA BIAŁOSTOCKA

Nagrody i koszulki do BnO

By | Published | No Comments

Koszulki dla zwycięzców Mistrzostw
Koszulki dla zwycięzców Przejścia Smoka i uczestników

Z przyjemnością informuję, że we współpracy z firmą Oland Sport został przygotowany wzór koszulek, które będą stanowiły nagrody dla zwycięzców tegorocznych zawodów! Biało-czerwone koszulki z uzyskanym tytułem otrzymają zwycięzcy trzech kategorii Mistrzostw Polski. Na trasach głównych Przejścia Smoka z kolei koszulki w kolorze biało-zielonym otrzymają zwycięzcy w kategoriach, w których liczba sklasyfikowanych w obu etapach uczestników będzie większa niż 5 osób.

Jeśli jedna osoba wygra zarówno Mistrzostwa jak i całe dwuetapowe Przejście będzie miała wybór, czy chce otrzymać drugą koszulkę, czy inną nagrodę rzeczową. W trakcie ceremonii zakończenia zwycięzcy otrzymają symboliczne vouchery, a koszulki wykonane zostaną już pod konkretne osoby (rozmiar) i wręczone jeśli się uda na innych najbliższych zawodach (np. Jesiennej Hale) lub przesłane pocztą. Wiadomo, najprzyjemniej jest otrzymać nagrody od razu, ale trudno zgadnąć rozmiar, jaki wybierze zwycięzca.

Wszyscy uczestnicy mają również możliwość zamówienia koszulki we wzorze analogicznym jak dla wygranych Przejścia. Koszulka to Classic O-Top szykowany przez znaną chyba dość szeroko firmę Oland Sport. Koszt koszulki to 140 zł, zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem przejsciesmoka@gmail.com. Model koszulki znam i polecam 😉