Skip to content

XIII Ogólnopolski Rajd na Orientację
MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONACH NA ORIENTACJĘ

Przejście Smoka

29.09 – 1.10 2023 r.
CZARNA BIAŁOSTOCKA

Podsumowanie

By | Published | No Comments

Od Rajdu minęły dwa tygodnie. Emocje opadły, lampiony zostały zebrane i przeliczone, wyniki zyskały status oficjalnych. Czas na podsumowania i myśli o przyszłości.

Zawody odbyły się po raz pierwszy pod zmienionym kierownictwem, co na pewno miało wpływ na formułę i na sposób organizacji. Dzięki pracy całego zepołu udało się zrealizować wszystko, co dla Was przygotowaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z czasu, jaki spędziliśmy z Wami w Puszczy Iłżeckiej. Chcielibyśmy jednak poznać i Wasze zdanie, zapraszamy więc do bardzo krótkiej, anonimowej ankiety – bardzo liczymy na Wasze sugestie i uwagi.

Przy tej okazji chcemy przypomnieć, że nasze Zawody nie byłyby tak udane bez naszych Patronów i sponsorów!

Dzięki patronatowi Pana Przemysława Burka, Burmistrza Iłży mogliście wzmocnić siły drożdzówkami, a dystans między Marculami a Iłżą pokonać wygodnym autobusem.

Patronujący nam Pan Starosta Powiatu Radomskiego Waldemar Trelka osobiście wręczał najlepszym na trasach Maratońskich Puchary Starosty oraz upominki, także dzięki Niemu każdy z Was opuścił Rajd z mapą gościnnego Powiatu Radomskiego.

Dzięki Decathlon Radom najlepsi Uczestnicy wyjechali od nas z nowiutkim przydatnym sprzętem, który został przekazany specjalnie na nagrody dla Was!

A największe podziękowania kierujemy do Pana Nadleśniczego Tadeusza Misiaka i reprezentującego go Pana Radosława Koniarza, który towarzyszył nam na niedzielnej dekoracji tras turystycznych. Zawdzięczamy im możliwość spędzenia czasu w przepięknym miejscu jakim jest Centrum Edukacji Leśnej i Arboretum w Marculach, upominki z jakimi wrócili do domu najlepsi zawodnicy tras turystcznych oraz wielką życzliwość i otwartość która zaowocowała bardzo udaną współpracą.