Skip to content

XIII Ogólnopolski Rajd na Orientację
MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONACH NA ORIENTACJĘ

Przejście Smoka

29.09 – 1.10 2023 r.
CZARNA BIAŁOSTOCKA

Noclegi

By | Published | No Comments

W tym roku w ramach wpisowego nie proponujemy Wam noclegu w warunkach turystycznych. Łatwo się domyślić, że ma to związek z przygaszoną, ale nadal panującą pandemią COVID-19. W zamian za to zarezerwowaliśmy dla Was miejsca noclegowe w Bazie Zawodów oraz w pobliskim Powiatowym Instytucie Kultury (PIK) – dawniej szkolnym internacie i zachęcamy by z tych opcji skorzystać.

W PIK'u czekają na chętnych czteroosobowe pokoje z łazienkami w cenie 30 zł za osobonoc. Do Bazy Zawodów jest zaledwie 300 m, więc dojście nie stanowi problemu. 

Na terenie Bazy Zawodów z kolei istnieje możliwość wynajęcia komfortowych nowych domków letniskowych – z łazienką i aneksem kuchennym. Domek przeznaczony jest dla pięciu osób, ale jest możliwość, by nocować w większej grupie. Dzięki temu, że zarezerwowaliśmy dla Was wstępnie cały ośrodek udało się nam wynegocjować specjalną cenę 220 zł za cały domek zamiast normalnych 300 zł. Niestety, dziś (06.09) dowidziałem się, że ostateczna cena wzrosła do 250 zł za domek, trochę drożej, ale nadal udało się zachować rabat od ceny wyjściowej. Dodatkowo ilość dostępnych domków spadła ze względu na niezależną rezerwację – na tą chwilę wolne pozostały tylko cztery. Warto więc się pospieszyć z zapisami na nocleg!

Każda dodatkowa osoba podnosi koszt wynajęcia domku o 25 zł.

Dodatkowo na terenie Bazy jest możliwość nocowania we własnym namiocie bądź pojeździe – stawka za nocleg jest analogiczna dla opłaty dla dodatkowej osoby w domku – 25 zł.

Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio z nami na adres e-mail przejscie@stowarzysze.org.pl. Idealnie, jeśli zgłosicie się w grupach dobranych do rozmiaru danego lokum, ale jeśli nie – to zaproponujemy Wam współlokatorów tak, aby optymalnie wykorzystać już dostępne miejsca noclegowe. Oczywiście baza noclegowa Iłży to nie tylko te dwa miejsca, więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce by tam spędzić noc!

grafika: https://www.sketchport.com/drawing/1719013/my-sleeping-hobo